Czy warto otrzymywać Newsletter sklepu REBEL.pl? Pewnie, że warto! :)

Gdy jesteś zapisany, to...

 

 

Zapisz się do Newslettera TUTAJ !

 

Jesteśmy świadomi, że niechciana reklama to żadna reklama, a niechciana informacja jest bezużyteczna. Dlatego przykładamy szczególną wagę do tego, co wysyłamy naszym Klientom. Staramy się aby były to informacje

 

Korzystając z okazji chciałbym podziękować za przesympatyczny newsletter, który mam przyjemność dostawać #-]. Naprawdę, szczerze doceniam ogromny zapał, jaki wkłada Autorka w pisanie każdego listu. Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze przez długi okres będę miał możliwość korzystania z usług sklepu Rebel.
 
Miłosz M.
 
________________________________________________________
 

 

Pani Magdo,

 

Od jakiegoś czasu jestem pod wielkim wrażeniem marketingu w Pani wydaniu (a marketing jest mi korporacyjnie dość bliski :)).

Naprawdę robi Pani to w taki sposób (subtelny, dowcipny a jednocześnie wciągający), że jako bodajże jedyny tego typu mail nie ląduje u mnie w folderze SPAM.

 

Pomyślałem że podzielę się spostrzeżeniami...

 

Pozdrawiam serdecznie,

Alex

 

Co więcej - samo wpisanie swojego e-maila to za mało, każdy musi jeszcze potwierdzić chęć zapisania się do Newslettera, klikając w wysłany mu link. Wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko wysyłania newslettera do osób, które nie chcą go otrzymywać.

 

Do "przeczytania" w Newsletterze! :)

 

 

Zapisz się do Newslettera TUTAJ !