Games Room na Twoim konwencie

 

Games Roomy stały się żelaznym punktem programów większości konwentów. To miejsce, gdzie przychodzą osoby pomiędzy innymi punktami programu, tutaj można poznać nowych fajnych ludzi i przede wszystkim dobrze się bawić ZAWSZE. To dlatego Games Roomy stały się takim hitem i przebojem.

 

Zaczynaliśmy z kilkoma własnymi, prywatnymi grami, z czasem tych gier zrobiło się całkiem dużo, kilka pudeł. Na początku pojawialiśmy się na prawie każdym konwencie, później na jednym w miesiącu, aż w końcu uświadomiliśmy sobie, że obowiązki nam praktycznie nie pozwalają wyjeżdżać na konwenty w ogóle. Ale... to nie powód by Games Roomy miały zniknąć! Już teraz wielu twórców konwentów urządza Games Roomy we własnym zakresie i jedyne czego im potrzeba to... gry.

 

Gry sklepu REBEL.pl na każdym konwencie!

Urządzasz konwent a na nim Games Room i potrzebujesz gier? Zgłoś się do nas!

 

 1. Conajmniej na miesiąc przed rozpoczęciem konwentu napisz do nas maila z informacjami:
  - terminem i lokalizacją konwentu
  - kto jest głównym organizatorem (osoba/organizacja), pełnym kontaktem do organizatora
  - przewidywaną liczbą uczestników
  - stroną www konwentu (jeśli istnieje)
  - koszt wejściówki
  - zarysem organizacji Games Roomu (godziny otwarcia, kto się będzie nim opiekował itd)
  - kontaktem do osoby odpowiedzialnej za Games Room
  - oferowanymi formami reklamy
 2. Jeśli termin i inne informacje będą odpowiednie, przygotujemy dla Ciebie listę gier, które będziemy mogli wysłać na Twój konwent (prawie 300 tytułów!). Wyślemy je razem z polskimi instrukcjami i, co więcej, wyślemy je pare dni przed konwentem tak, aby osoby opiekujące się Games Roomem mogły zapoznać się z grami. Gry zostaną wysłane kurierem, oczywiście koszty wysyłki pokrywamy my!

 3. Czego oczekujemy w zamian? Przede wszystkim zwrotu kompletnych, nie uszkodzonych gier w podanym terminie. Gry MUSZĄ wrócić do nas natychmiast po konwencie. Więcej szczegółów ustalamy indywidualnie z organizatorami.

 

Czekamy na Twojego maila! :)

 

Jak zawsze natężenie konwentowiczów na metr kwadratowy w GamesRoomie
przekroczyło normy europejskie, bijąc na głowę wszelkie inne atrakcje.
 Turniej w Dobble okazał się strzałem w dziesiątkę, dawno tak fajnie się nie bawiłam!

 Joanna: Falkon 2012

 

Dla każdego coś fajnego. Niemal każdy byłby w stanie znaleźć coś ciekawego dla siebie. Od turniejów karcianek wszelakich i bitewniaków przez bloki prelekcyjne,  RPG, po duży blok Mangi i Anime i świetnie zaoptrzony Games Room. Dla graczy RPG wieczorami odbywały sie sesje konkursowe Złotych Kości oraz inne, całkowicie niezależne."

Kamil: Grojkon 2011

 

Na Konwencie Fantastyki i Gier Planszowych Brwikon było świetnie. Zorganizowany obszerny Games Room, kilka sal było ciągle przepełnionych konkursami, turniejami i prelekcjami. Było kilku znanych autorów, wioska średniowieczna i nawet pokaz walk wiedźmińskich, w którym świetnie wymiatali robiąc piruety. Rewelacyjnym pomysłem było wybicie specjalnych monet konwentowych, czyli Brukatów, za które można było zgarnąć naprawdę atrakcyjne nagrody. 

Michał: Brwikon 2012

 


© 2003-2022 REBEL.pl
sklep@rebel.pl