Płatność przy odbiorze

 

Za zamówione produkty w sklepie REBEL.pl możesz zapłacić przy odbiorze. Oznacza, że za paczkę zapłacisz dopiero w momencie jej otrzymania. Zostanie przyniesiona przez kuriera, a jeśli ten nikogo nie zastanie - dostarczy ją po raz drugi następnego dnia. Ten sposób jest trochę droższy, ale szybszy, ponieważ nie musimy czekać na otrzymanie pieniędzy.

 

Ta forma płatności dostępna jest tylko dla zamówień o wartości poniżej 1000zł ze względu na ryzyko nieodebrania przesyłki.

 

Pewność otrzymania zamówionego produktu.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż zaufanie Klientów do naszego sklepu jest najważniejsze. To ono buduję opinię o nas, która przy sprzedaży internetowej jest najistotniejsza. W żadnym wypadku nie pozwolimy sobie tego zaufania i dobrej opinii naruszyć. Zależy nam, aby Klienci byli zawsze zadowoleni z zamówionych produktów i obsługi, by polecali nas innym i wracali do nas, by zostali naszymi stałymi Klientami.

 

Jesteśmy świadomi faktu, że opinie innych Klientów są najlepszą rekomendacją, dlatego też proponujemy zapoznać się z komentarzami Klientów dotyczącymi naszego sklepu.

 

Przeczytaj więcej komentarzy Klientów o sklepie »


© 2003-2022 REBEL.pl
sklep@rebel.pl