mTransfer

 

Wybierając tę formę płatności, zostaniesz poproszony o przelanie całej kwoty za zamówione produkty na nasze konto. System sklepu oraz system mBanku poprowadzą Cię przez procedurę płatności i podpowiedzą kolejne kroki.

 

mTRANSFER

 

Po wybraniu tej formy płatności zostaniesz przekierowany na stronę logowania. Logowanie do usługi mTRANSFER odbywa się tak samo, jak standardowe logowanie do mBanku - podajesz swój numer Klienta i hasło dostępu do mBanku przez Internet. Wszystko to dzieje się na stronach mBanku - sklep REBEL.pl nie otrzymuje żadnych informacji na temat Twojego logowania się do mBanku i informacji na temat Twojego konta. Jedyne, co otrzymujemy, to typowy przelew odpowiedniej kwoty na nasze konto z Twojego konta.

 

Płacenie przy pomocy mTRANSFERU jest wyjątkowo proste - nie musisz wpisywać danych sklepu i numeru naszego rachunku bankowego, również kwota i data realizacji przelewu są już wypełnione przez nas. Jednocześnie przelew mTRANSFER jest równie bezpieczny jak inne przelewy dowolne w mBanku - potwierdzasz go hasłem jednorazowym z aktywnej listy haseł.

 

Opcja płacenia mTRANSFEREM jest możliwa tylko dla posiadaczy konta w mBanku. Więcej na temat tej formy płatności możesz przeczytać na stronach mBanku »

 

Pewność otrzymania zamówionego produktu.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż zaufanie Klientów do naszego sklepu jest najważniejsze. To ono buduję opinię o nas, która przy sprzedaży internetowej jest najistotniejsza. W żadnym wypadku nie pozwolimy sobie tego zaufania i dobrej opinii naruszyć. Zależy nam, aby Klienci byli zawsze zadowoleni z zamówionych produktów i obsługi, by polecali nas innym i wracali do nas, by zostali naszymi stałymi Klientami.

 

Jesteśmy świadomi faktu, że opinie innych Klientów są najlepszą rekomendacją, dlatego też proponujemy zapoznać się z komentarzami Klientów dotyczącymi naszego sklepu.

 

Przeczytaj więcej komentarzy Klientów o sklepie »


© 2003-2022 REBEL.pl
sklep@rebel.pl