Czy warto otrzymywać Newsletter sklepu REBEL.pl? Pewnie, że warto! :)

Gdy jesteś zapisany, to...

 

  • Przy szczególnych okazjach otrzymujesz kupony rabatowe uprawniające do zniżek w sklepie REBEL.pl. Kupony otrzymują TYLKO osoby zapisane do Newslettera.

  • Jesteś na bieżąco z nowościami w naszym sklepie, ale tylko z tymi najciekawszymi! Natychmiast dowiadujesz się o promocjach, obniżkach czy przedsprzedażach :)

  • Wyczekujesz od miesięcy podręcznika do jakiegoś systemu? Od razu się dowiesz, że już jest dostępny! Nie musisz pamiętać, by zaglądać do sklepu, my dostarczymy Ci oczekiwanych informacji.

  • Nie musisz obawiać się, że zasypiemy Cię jakąś masą reklam.  Newsletter wysyłamy co najwyżej raz w tygodniu, jeśli nie rzadziej. I z całą pewnością NIGDY nie przekażemy Twojego e-maila jakiejś innej firmie ani nie bedziemy wysyłać Ci reklam jakichś innych firm (tak jak robią to np. portale internetowe)

  • Jeśli znudzi Ci się otrzymywanie Newslettera, zawsze możesz się wypisać bez problemu!

 

Zapisz się do Newslettera TUTAJ !

 

Jesteśmy świadomi, że niechciana reklama to żadna reklama, a niechciana informacja jest bezużyteczna. Dlatego przykładamy szczególną wagę do tego, co wysyłamy naszym Klientom. Staramy się aby były to informacje

  • dokładnie dotyczące tego, co Cię interesuje
  • wartościowe
  • ciekawe 
  • przede wszystkim zwięzłe
  • oraz przydatne 

 

Korzystając z okazji chciałbym podziękować za przesympatyczny newsletter, który mam przyjemność dostawać #-]. Naprawdę, szczerze doceniam ogromny zapał, jaki wkłada Autorka w pisanie każdego listu. Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze przez długi okres będę miał możliwość korzystania z usług sklepu Rebel.
 
Miłosz M.
 
________________________________________________________
 

 

Pani Magdo,

 

Od jakiegoś czasu jestem pod wielkim wrażeniem marketingu w Pani wydaniu (a marketing jest mi korporacyjnie dość bliski :)).

Naprawdę robi Pani to w taki sposób (subtelny, dowcipny a jednocześnie wciągający), że jako bodajże jedyny tego typu mail nie ląduje u mnie w folderze SPAM.

 

Pomyślałem że podzielę się spostrzeżeniami...

 

Pozdrawiam serdecznie,

Alex

 

Co więcej - samo wpisanie swojego e-maila to za mało, każdy musi jeszcze potwierdzić chęć zapisania się do Newslettera, klikając w wysłany mu link. Wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko wysyłania newslettera do osób, które nie chcą go otrzymywać.

 

Do "przeczytania" w Newsletterze! :)

 

 

Zapisz się do Newslettera TUTAJ !


Drukuj stronę
© 2003-2022 REBEL.pl
sklep@rebel.pl