English version English version

sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

» wyszukiwanie zaawansowane

Newsletter

Zapisz się! Informacje o nowościach będziesz dostawać na e-mail! Tylko świeżutkie informacje ;-)

Zapisuję się!
dlaczego warto?

Katalog gier

Gry planszowe i towarzyskie Gry planszowe i towarzyskie Łamigłówki Łamigłówki Gry RPG po polsku Gry RPG po polsku Gry RPG po angielsku Gry RPG po angielsku Karcianki kolekcjonerskie Karcianki kolekcjonerskie Gry figurkowe i bitewne Gry figurkowe i bitewne Dla dzieci Dla dzieci Książki i czasopisma Książki i czasopisma Funko - POP! Funko - POP! Akcesoria Akcesoria Promocje Promocje

Sklep w Gdańsku

REBEL - CH Metropolia
poziom -1, przy wyjściu z SKM
ul. Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk
tel. 510 804 049

Godziny otwarcia:
09:00 - 21:00 (pon. - sobota)
10:00 - 20:00 (niedziela)

Rebel Times

Numer 147 / Grudzień 2019

pobierz
Szkoły grają!
Szkoły grają!

Nasze gry na Twoim konwencie!

Games Roomy stały się żelaznym punktem programów większości konwentów. To miejsce, gdzie przychodzą osoby pomiędzy innymi punktami programu, tutaj można poznać nowych fajnych ludzi i przede wszystkim dobrze się bawić ZAWSZE. To dlatego Games Roomy stały się takim hitem i przebojem.

 

Zaczynaliśmy z kilkoma własnymi, prywatnymi grami, z czasem tych gier zrobiło się całkiem dużo, kilka pudeł. Na początku pojawialiśmy się na prawie każdym konwencie, później na jednym w miesiącu, aż w końcu uświadomiliśmy sobie, że obowiązki nam praktycznie nie pozwalają wyjeżdżać na konwenty w ogóle. Ale... to nie powód by Games Roomy miały zniknąć! Już teraz wielu twórców konwentów urządza Games Roomy we własnym zakresie i jedyne czego im potrzeba to... gry.

 

Gry sklepu REBEL.pl na każdym konwencie!

Urządzasz konwent a na nim Games Room i potrzebujesz gier? Zgłoś się do nas!

 

 1. Conajmniej na miesiąc przed rozpoczęciem konwentu napisz do nas maila z informacjami:
  - terminem i lokalizacją konwentu
  - kto jest głównym organizatorem (osoba/organizacja), pełnym kontaktem do organizatora
  - przewidywaną liczbą uczestników
  - stroną www konwentu (jeśli istnieje)
  - koszt wejściówki
  - zarysem organizacji Games Roomu (godziny otwarcia, kto się będzie nim opiekował itd)
  - kontaktem do osoby odpowiedzialnej za Games Room
  - oferowanymi formami reklamy
 2. Jeśli termin i inne informacje będą odpowiednie, przygotujemy dla Ciebie listę gier, które będziemy mogli wysłać na Twój konwent (prawie 300 tytułów!). Wyślemy je razem z polskimi instrukcjami i, co więcej, wyślemy je pare dni przed konwentem tak, aby osoby opiekujące się Games Roomem mogły zapoznać się z grami. Gry zostaną wysłane kurierem, oczywiście koszty wysyłki pokrywamy my!

 3. Czego oczekujemy w zamian? Przede wszystkim zwrotu kompletnych, nie uszkodzonych gier w podanym terminie. Gry MUSZĄ wrócić do nas natychmiast po konwencie. Więcej szczegółów ustalamy indywidualnie z organizatorami.

 

Czekamy na Twojego maila! :)

 

Jak zawsze natężenie konwentowiczów na metr kwadratowy w GamesRoomie
przekroczyło normy europejskie, bijąc na głowę wszelkie inne atrakcje.
 Turniej w Dobble okazał się strzałem w dziesiątkę, dawno tak fajnie się nie bawiłam!

 Joanna: Falkon 2012

 

Dla każdego coś fajnego. Niemal każdy byłby w stanie znaleźć coś ciekawego dla siebie. Od turniejów karcianek wszelakich i bitewniaków przez bloki prelekcyjne,  RPG, po duży blok Mangi i Anime i świetnie zaoptrzony Games Room. Dla graczy RPG wieczorami odbywały sie sesje konkursowe Złotych Kości oraz inne, całkowicie niezależne."

Kamil: Grojkon 2011

 

Na Konwencie Fantastyki i Gier Planszowych Brwikon było świetnie. Zorganizowany obszerny Games Room, kilka sal było ciągle przepełnionych konkursami, turniejami i prelekcjami. Było kilku znanych autorów, wioska średniowieczna i nawet pokaz walk wiedźmińskich, w którym świetnie wymiatali robiąc piruety. Rewelacyjnym pomysłem było wybicie specjalnych monet konwentowych, czyli Brukatów, za które można było zgarnąć naprawdę atrakcyjne nagrody. 

Michał: Brwikon 2012