Przelew na konto

 

Dokonując zakupów w naszym sklepie możesz zapłacić za zamówione produkty z góry, przelewem, przed wysłaniem paczki. Jest to najtańszy sposób płatności.

 

  • Wszystkie zamówienia, które mają wartość powyżej 1000 zł, muszą być opłacone przelewem ze względu na zbyt duże koszta jakie musielibyćmy ponieść w przypadku nieodebrania przesyłki.

 

 

Jak dokonać przelewu?

 

Składając zamówienie otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie zamówienia - będzie tam podana cała kwota, którą należy zapłacić za zamówione produkty. Całą kwotę należy wpłacić na konto:

 

 Rebel Sp. z o.o.
 ul. Budowlanych 64c
 80-298 Gdańsk

 

 ING Bank Śląski S.A.
 60 1050 1764 1000 0090 3116 0501

 

W tytule przelewu powinien być umieszczony ID (numer) zamówienia.

 


Pamiętaj, że jeżeli wpłacisz pieniądze na poczcie przelew może zostać zaksięgowany nawet po 10 dniach ! Dlatego też sugerujemy dokonywać wpłat w banku.

 

 

Pewność otrzymania zamówionego produktu.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż zaufanie Klientów do naszego sklepu jest najważniejsze. To ono buduję opinię o nas, która przy sprzedaży internetowej jest najistotniejsza. W żadnym wypadku nie pozwolimy sobie tego zaufania i dobrej opinii naruszyć. Zależy nam, aby Klienci byli zawsze zadowoleni z zamówionych produktów i obsługi, by polecali nas innym i wracali do nas, by zostali naszymi stałymi Klientami.

 

Jesteśmy świadomi faktu, że opinie innych Klientów są najlepszą rekomendacją, dlatego też proponujemy zapoznać się z komentarzami Klientów dotyczącymi naszego sklepu.

 

Przeczytaj więcej komentarzy Klientów o sklepie »


© 2003-2022 REBEL.pl
sklep@rebel.pl